Ekorezort Vendelín

Ubytovanie

ubytovanie v srdci prírody

Zažite ubytovanie v objatí s prírodou a skutočne ničím nerušený relax. Načerpajte sily a vychutnajte si odpočinok v štýlovo zariadených izbách s unikátnym výhľadom na všetky krásy lesa pod Podskalským Roháčom.

Ekorezort Vendelín ponúka možnosť ubytovania pre rodiny, páry a väčšie skupiny v rôznych ubytovacích zariadeniach. Aktuálna celková ubytovacia kapacita je spolu 200 osôb.

Virtuálna Prehliadka


Brought to you by Ekorezort Vendelín

Javorina Dependence

Ubytovanie vyššieho štandardu, ktoré sa nachádza priamo pod lesom oproti reštaurácii a hlavnej sále. Novozrekonštruované moderné priestory zaručia všetok komfort pre páry, rodiny s deťmi, svadobných hostí či menšiu partiu priateľov.

Javorina Dependence disponuje dvomi nádhernými apartmánmi s manželskou posteľou, obývacou miestnosťou a ôsmimi 2-lôžkovými izbami. Apartmány a každá izba má vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a sú vybavené prístelkou, TV a WIFI pripojením.

Vendelínova izbička

Apartmán Vendelín

Rodinné Chatky

Samostatne stojace rodinné chatky s vlastnou terasou a výhľadom na Podskalský Roháč a okolitú prírodu ponúkajú dve 3 – lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou.


Veľkokapacitné chaty

Priestranné trojposchodové chaty s výhľadom na skaly sú ideálnym ubytovaním pre školské triedy, krúžky, teambuildingy či rodinné stretnutia. Väčšie skupiny a partie si tak môžu spoločne užiť prírodu Považia, gastronomické zážitky a agro aktivity nášho areálu. Každá chata má kapacitu do 30 osôb a ponúka terasové sedenie, samostatný vstup do prízemnej a poschodovej časti s podkrovím. Na každom poschodí sa nachádza spoločná kúpeľňa a toalety. Veľkou výhodou je spoločenská miestnosť na prízemí, v ktorej môžete tráviť spoločné chvíle, aktivity či školenia. Kapacita tejto miestnosti 20 osôb.

DostupnÉ V LETE