Ekorezort Vendelín

AKTIVITY

Jazda na koňoch, beh, plávanie a viac...

VOĽnočasové aktivity

Jazda na koňoch

V našej jazdiarni na ekofarme Ekoraj Ďurďové je možnosť jazdy na koňoch. Stačí kliknúť na odkaz, prejsť na stránku Ekoraj Ďurďové a rezervovať si termín. Ponúkame aj možnosť intenzívnej jazdy na koníkoch pre deti v podobe jazdeckého krúžku.

Cyklistika

Okolie a príroda v ktorej sa nachádza Ekorezort Vendelín ponúka mnoho možností a cyklotrás. Využite možnosť zapožičania e-biku v našom ekorezorte a spoznajte krásy prírody.

Bazén

Počas horúcich letných dní si každý návštevník môže spríjemniť čas v našom 25m dlhom vonkajšom bazéne a atrakciami pri ňom. Plávanie, loptové hry, nafukovacia atrakcia to všetko je pripravené pre vás úplne zadarmo.

Elektrické autíčka

Neviete kam s deťmi cez víkendy alebo počas voľna? Príďte si s nimi zajazdiť na elektrických autíčkach za cenu ktorá sa určite oplatí. Vaše deti môžu jazdiť v areáli 20 min len za 7 €.

Beh

Okolie Ekorezortu Vendelín ponúka široké možnosti stvorené pre beh v prírode. Stačí len dobrú obuv a smelo vyraziť načerpať síl po poľných chodníkoch.

Športoviská a hry

V areáli sa nachádzajú aj športoviská kde si spokojne môžete zahrať tenis, futbal, voleybal, tenis, basket, stolný tenis, stolný futbal alebo šípky. Športoviská sú dostupné zadarmo a určite ich radi využijú školy, firmy či väčšie skupiny návštevníkov.

Wellness

Sauna a vírivka pod holým nebom. Pre návštevníkov je pripravený prírodný wellness, ktorý určite padne vhod po celodennej túre či športových aktivitách.

Turistika

Pre milovníkov turistiky je toto miesto ideálne. Necelých 10 minút pešej chôdze sa dostanete pod úpätie Podskalského roháča, ktorý je chránenou prírodnou pamiatkou. Po výstupe na skalu sa môžete kochať nádherným výhľadom.