Ekorezort Vendelín

Svadby a Oslavy

Váš nezabudnuteľný deň si zaslúži rozprávkové miesto!

A tým Ekorezort Vendelín je…

Rodina by mala byť vždy na prvom mieste. Pre nás je na prvom mieste dokonalý zážitok pre našich hostí, kvalitné jedlo a perfektný servis. Ponúkame vám zrekonštruované moderné priestory s kapacitou až 170 ľudí s tanečným priestorom, terasou a veľkým detským kútikom, špičkovú gastronómiu a kvalitné komplexné služby.

Svadby sú jedným z nezabudnuteľných zážitkov v živote, a preto vám s radosťou pomôžeme vyčarovať ten najkrajší deň pln´ý nádherných okamihov. 

Náš tím profesionálov pripraví svadbu podľa vášho želania a vy si tak môžete užiť túto veľkolepú udalosť bez stresov a starostí. Zabezpečujeme služby komplexnej svadobnej agentúry, od prípravy tlačovín, výzdoby, koordináciu programu, svadobného menu až po ukončenie svadobného dňa chutným brunchom alebo občerstvením. Jednoducho – pripravíme vám svadbu presne na kľúč.

U nás si môžete vybrať miesto pre Váš obrad!

Obrad v lese

Obrad na lúke

Obrad v sále

Máte otázky ?

Kontaktuje nás

Svadobné menu

Naše výnimočné svadobné menu ulahodí všetkým chuťovým pohárikom. Kvalitné čerstvé suroviny a výrobky z našej farmy Ekoraj Ďurďové zaručia gastronomický zážitok pre mladomanželov a všetkých hostí. 

Kapacita priestorov

Svadobná sála 

170 hostí