Ekorezort Vendelín

SVADBY A EVENTY

Spoločenské podujatia

Ekorezort Vendelín je vhodný pre spoločenské akcie akými sú svadby, eventy, rodinné oslavy, firemné večierky. Disponujeme veľkou spoločenskou sálou s kapacitou 180 ľudí. Zároveň je možnosť ubytovania pre hostí. Ekorezort Vendelín tak ponúka kompletné služby spojené s usporiadaním veľkých osláv a podujatí.

Svadby

Pre milovníkov dobrého jedla je k dispozícii reštaurácia, kde si môžete vybrať z ponuky jedál pripravených z ekofood potravín. Jedálny lístok je zostavený tak, aby naplnil požiadavky všetkých, ktorí ocenia dobré jedlo. Nájdete v ňom špeciality – predjedlá, hlavné jedlá ale i dezerty. V ponuke je aj naša vlastná káva, ktorá je pražená len pre Ekorezort Vendelín.

Eventy a firemné akcie

Ekorezort Vendelín ponúka možnosť usporiadnia eventov, firemných akcií, team buldingov, coffee breakov, spoločenských osláv, výstav či iných podujatí. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Rodinné oslavy

Určite oceníte rodinné oslavy u nás. Chutné jedlo, príjemné posedenie, možnosť ubytovania, detský kútik. To všetko nájdete u nás. Neváhajte spýtať sa na detaily, ktoré potrebujete vedieť.

E-shop

Navštívte náš e-shop. Tu si môžete zakúpiť vstupenky na podujatia

Menu

Prelistujte si náš jedálny lístok.

Galéria

Pozrite si fotografie z nášho rezortu a z okolie.

Rezervácie

Rezervujte si termín ubytovania z pohodlia Vášho domova.

Eventy

Čaká vás oslava? Tu nájdete bližšie informácie.

Aktivity

Spoznajte možnosti aktivít v Ekorezorte Vendelín.

E-bike

K dispozícii je požičovňa E-bikeov pre celú rodinu ale i pre skupiny. Spoznajte krásy prírody v okolí Ekorezortu Vendelín.

Baby friendly

Máme pre Vás k dispozícii detský montessori kútik so vstupom z reštaurácie. Prebaľovací kútik je samozrejmosťou.

Pet friendly

V našom rezorte sú vítaní aj rodinný miláčikovia. Možnosť ubytovania spolu s nimi. Bližšie info nájdete tu.