Ekorezort Vendelín

KONFERENCIE, FIREMNÉ VEČIERKY A TEAMBUILDINGY

FIREMNÉ VEČIERKY A RIADENÉ DEGUSTÁCIE

Na firemnú párty alebo večierok u nás Vaši zamestnanci rozhodne nezabudnú ! Poznajte so svojimi kolegami neopakovateľnú atmosféru nášho rezortu. 

jedinečné miesto pre firmy

Ekorezort Vendelín svojou polohou a možnosťami je to pravé miesto pre konferencie, kongresy, firemné akcie, školenia a teambuildingy.

Disponujeme najmodernejším vybavením a priestormi vhodnými pre realizáciu vašej konferencie, školenia alebo prezentácie. Zrekonštruovaná sála má kapacitu až 170 osôb a preto je ideálna pre väčšie skupiny. Ak hľadáte menšie priestory, v ponuke máme aj štýlový salónik s kapacitou 20 osôb, ktorý splní požiadavky na menšie konferencie. Všetky priestory majú WIFI pripojenie.

Vzdialenosť 10 km od diaľnice D1 a umiestnenie v centre Považia predstavuje ľahkú dostupnosť pre každého klienta.

RadI VÁM PomôŽEME

Radi vám pomôžeme s organizáciou a zabezpečíme komplexný servis vrátane ubytovania či technického vybavenia. Pre vašich hostí a zamestnancov pripravíme vynikajúce jedlo a občerstvenie z poctivých a lokálnych surovín predovšetkým z našej farmy Ekoraj Ďurďové. Vo voľnom čase môžete využívať všetky možnosti nášho areálu. Ak sa však chcete poriadne zabaviť a posilniť firemného ducha nevšednými aktivitami, s radosťou vám zorganizujeme program na mieru podľa vášho želania.

Toto všetko a veľa iného vám ponúkame na jednom mieste.

Neviete ako zrealizovať váš teambuilding? Nechajte to na nás! Náš tím vám zabezpečí celý program vašej firemnej akcie na klúč vrátane zábavných či športových aktivít podľa vášho výberu. Napíšte nám a spoločne vytvoríme zážitok, na ktorý vaši zamestnanci nezabudnú!

Máte otázky ?

Kontaktuje nás

NÁŠ TIP: Agro TEAMBUILDING

Utužovať pracovné vzťahy môžete tisíckami spôsobov, ale čo tak sa spoločne preniesť do farmárskeho sveta a odniesť si tak krásne spomienky?

Kedy ste sa naposledy dotkli živej ovce alebo kravičky alebo si zachytali ryby? Kedy ste sa s radosťou rozbehli a skočili do kopy sena naloženom na traktore? Kedy ste zažili nezabudnuteľný kontakt s prírodou zo sedla koňa? Kedy ste vyrábali syrové špeciality s chuťou prírody? Nielenže môžete prežiť toto všetko, ale počas teambuildingu sa dozviete množstvo informácií o farmárskom živote a vychutnáte si krásy prostredia na našej farme Ekoraj, ktorá sa nachádza v malebnej dedinke Ďurďové, len pár minút od nášho rezortu.

Na váš kolektív čakajú farmárske tímové hry a úlohy zamerané na posilňovanie vzťahov, preverenie tímovej práce a schopnosti riešiť problémy. Tak čo, idete do toho?

CHCETE ZORGANIZOVAŤ EVENT ALEBO PODUJATIE?

Rozsiahly 6 hektárový rekreačný areál, riešený ako komplex 18 budov v prírodnom lesoparku, je priam stvorený na organizovanie vašich eventov a podujatí až pre 3000 ľudí.

Pomôžeme vám s usporiadaním akcií, ktoré sú kapacitne a organizačne náročnejšie. Napíšte nám