Ekorezort Vendelín

UBYTOVANIE

Ubytovanie

Zažite ubytovanie v objatí prírody a ničím nerušený relax. Načerpajte sily a vychutnajte si odpočinok v štýlovo zariadených izbách s unikátnym výhľadom na krásy lesa pod Podskalským Roháčom. Ekorezort Vendelín ponúka možnosť ubytovania pre rodiny, páry a väčšie skupiny v rôznych ubytovacích zariadenia. Aktuálny ubytovacia kapacita je 200 osôb.

Javorina Dependance

Javorina Dependence disponuje dvomi nádhernými apartmánmi s manželskou posteľou, obývacou miestnosťou a ôsmimi 2-lôžkovými izbami. Apartmány a každá izba má vlstnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a sú vybavené prísteľkou. TV a WIFI pripojením.

Rodinný bungalov

Ubytovanie vyššieho štandardu, ktoré sa nachádza priamo pod lesom oproti reštaurácii a hlavnej sále. Moderné priestory sú zárukou komfortu pre páry, rodiny s deťmi alebo svadobných hostí.

Veľkokapacitné chaty

Priestranné trojposchodové chaty s výhľadom na skaly sú ideálnym ubytovaním pre školské triedy, krúžky, teambuildingy či rodinné stretnutia. Každá chata má kapacitu 30 osôb, vlastnú terasu, samostatný vstup do prízemnej a poschodovej časti s podkrovím. Na každom poschodí sa nachádza spoločná kúpeľňa a toalety. Veľkou výhodou je spoločenská miestnosť na prízemí, v ktorej môžete spoločne tráviť voľný čas či vytvárať aktivity. Kapacita spoločenskej misetnosti je 20 osôb.

E-shop

Navštívte náš e-shop. Tu si môžete zakúpiť vstupenky na podujatia

Menu

Prelistujte si náš jedálny lístok.

Galéria

Pozrite si fotografie z nášho rezortu a z okolie.

Rezervácie

Rezervujte si termín ubytovania z pohodlia Vášho domova.

Eventy

Čaká vás oslava? Tu nájdete bližšie informácie.

Aktivity

Spoznajte možnosti aktivít v Ekorezorte Vendelín.

E-bike

K dispozícii je požičovňa E-bikeov pre celú rodinu ale i pre skupiny. Spoznajte krásy prírody v okolí Ekorezortu Vendelín.

Baby friendly

Máme pre Vás k dispozícii detský montessori kútik so vstupom z reštaurácie. Prebaľovací kútik je samozrejmosťou.

Pet friendly

V našom rezorte sú vítaní aj rodinný miláčikovia. Možnosť ubytovania spolu s nimi. Bližšie info nájdete tu.