Napísali o NÁS

  Monika B.

  HR manažérka

  Eko Rezort splnil naše predstavy o kvalitne pripravenom firemnom víkende s prepojenými školeniami a teambuildingom.

   Boris C.

   Zákazník

   Veľmi príjemné miesto, pekné prostredie v nádhernej prírode. Možnosti pre deti vonku aj vnútri. Reštaurácia veľmi vkusne zariadená, obsluha skvelá, jedlo vynikajúce. Všetko čerstvé a väčšina priamo z chovu. Pomer cena-kvalita normálna. Aj káva výborná. Sociálne zariadenia pekné a čisté aj veľký prebaľovali kútik. Držím palce majiteľom aby to takto dlho vydržalo. Návštevu doporučujem všetkým.

    Lukáš R.

    Rodič

    Našej šesťročnej Natálke sa veľmi páčilo - najviac zo všetkého kúpanie sa a oddych s rodičmi.

     Daniela P. -K.

     Svadobná oslava

     Veľmi pekne ďakujem personálu, že sa tak neskutočne dobre a kvalitne postarali o môj vytúžený deň.

      Lucia D.

      hosť

      Boli sme tu veľmi spokojní, starali sa o nás ako o vlastných. Veľmi pekné miesto uprostred lesa, pod Podskalskym Roháčom, krásna príroda. V areáli sa pasú ovečky a kozy. V lete príde vhod bazén. Ubytovanie príjemné, dobre vybavené izby.

       Martina S.

       hosť

       Prišli sme si posedieť pri káve. Veľmi príjemné prostredie a hlavne náš 14 mesačný sa prehral v detskom kútiku, ktorý je naozaj priestranný. Určite sa vrátime. Palacinky chutili super.

        Tatiana P.

        hosť

        Boli sme len v reštaurácii, ale krásna príroda v okolí, veľmi vkusne zariadená reštaurácia, "baby friendly" priestory, chutné jedlo, príjemná obsluha.

         Bohuslav V.

         hosť

         Absolvovali sme tam rodinnú oslavu, priestory prerobené, voňajuc novotou. Na väčšie oslavy, svadby, plesy stužkové sú ideálne. Miesto sa nachádza v lone prírody.

          Marián S.

          hosť

          Po rokoch toto prekrásne miesto dostalo do vienka majiteľa a ľudí ktorí ho spoločne pretvárajú a dávajú mu nový nádych do života. Krásna príroda, panenský kľud, obrovské možnosti oddychu, turizmu.

           Eva S.

           hosť

           Rezort na krásnom pokojnom mieste. Oceňujem babyfriendly vybavenie. Samostatná miestnosť na prebaľovanie a kojenie. Úžasný detský kútik.

            Viktor B.

            Zákazník

            Veľmi pekný a čistý rezort, vhodný pre rodiny s deťmi. Chválim veľmi dobrú kuchyňu zo surovín z miestnych fariem a postačujúci bar.

            Menučka Magazín

            Po dlhom pracovnom dni sme sa ocitli uprostred prírodnej oázy. Známi nám dávnejšie hovorili o tom, že Ekorezort Vendelín ležiaci v objatí hôr blízko obce Podskalie si zaslúži našu pozornosť. Dali sme mu šancu a odvtedy sme sa na skvelé jedlo či domáci bylinkový čaj vrátili už niekoľkokrát.