Ekorezort Vendelín

O NáS

Príbehy pre malých aj veľkých

Miesto, kde si každý príde na svoje

Ste  ekonadšenec, športovec, rodič, dieťa, podnikateľ, alebo len máte radi prírodu, či si radi doprajete relax ?  Prečo nemať všetko naraz ! U nás si každý príde na svoje. 

Sme jedinečný ekologický ubytovací rezort s bohatou ponukou komplexných služieb a širokou škálou možností. Ak plánujete vašu vysnívanú svadbu, rodinnú oslavu, firemnú akciu, podujatie alebo si chcete len oddýchnuť a vychutnať skvelé ekofood jedlo, Ekorezort Vendelín je tu pre vás.  

Tešíme sa na Vás!

o nás

zaujímavosti nášho rezortu

Vyberte sa s nami do zeme čistej prírody. Príďte a nechajte sa rozmaznávať v Eko Rezort Vendelín – miesto, kde si každý príde na svoje.

Prečo rezort?

Pretože chceme byť viac ako len tábor alebo rekreačné zariadenie. Sme jedinečný rezort, ktorý vás očarí krásou panenskej prírody, unikátnym ubytovaním priamo pod Podskalským Roháčom, množstvom aktivít, relaxom a špičkovou gastronómiou. Naša ekofood ponuka je predovšetkým starostlivo pripravovaná z poctivých a kvalitných surovín priamo z našej farmy Ekoraj.

Prečo Vendelín?

Pretože Sv. Vendelín je patrón sedliakov a pastierov a vďaka nim vám prinášame čerstvé a zdravé eko potraviny. Pretože Sv. Vendelín je patrón našej rodnej obce Ďurďové. Pretože Vendelín bol náš dedko.

Prečo Eko?

Pretože si elektrinu vyrábame zo slnečných lúčov, teplo peletkami z odpadovej piliny a z pokosenej trávy vyrábame bioplyn. Pretože si vážime našu prírodu. Pretože naše činy sú v súlade s ochranou životného prostredia.

Baby friendly

Rodičia, detičky, či starí rodičia s vnúčatkami sú u nás viac ako vítanými hosťami.

Virtuálna Prehliadka


Brought to you by Ekorezort Vendelín

Galéria

Fotografie ekorezort vendelín